Osvedčenie o kategorizácii
x

Strachan Ski Centrum - Ždiar (965 - 1116 m.n.m.) - Belianske Tatry 

 

Pozývame všetkých vyznávačov zimných športov do Belianskych Tatier, do lyžiarského strediska STRACHAN SKI CENTRUM v Ždiari, priamo pri Wellness Penzióne*** Strachan. Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. 

Na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Úplným začiatočníkom aj Vaším najmenším lyžiarom pomôžu prekonať ťažšie začiatky naši inštruktori. Detičkám do 5 rokov ponúkame lyžovačku úplne zadarmo. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Detský areál s dreveným domčekom a hojdačkami sa už nevie dočkať návštevy Vašich ratolestí. 

Služby strediska - STRACHAN SKI POŽIČOVŇA - komplety lyží a snowbordov značky ROSSIGNOL pre deti aj dospelých. Taktiež si u nás môžete vypožičať detské sánky, klzáky, detské prilby, lyžiarske okuliare, či zakúpiť drobné športové doplnky. 

Vaše odbúrané kalórie vám radi doplníme v našej reštaurácii priamo na svahu. Návštevníkom je k dispozícii aj blízka štýlová reštaurácia Welness Penziónu*** Strachan so zimnou záhradou, vonkajšou panoramatickou terasou s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry a vynikajúcou kuchyňou. 

Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania - po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 12 km.

Do strediska je bezproblémový prístup autom, parkovisko bezplatné.

 

Penzion STRACHAN Mapa....jpg

 

ZJAZDOVÉ TRATE

Všetky trate sú 100% zasnežované. Maximálne prevýšenie 172 m. 

 

Požičovňa

Ponúkame komplety lyží a snowbordov značky ROSSIGNOL. Všetky veľkosti pre malých i veľkých. Taktiež si u nás môžete vypožičať detské sánky, klzáky, detské prilby, lyžiarské okuliare. V požičovni si môžete zakúpiť drobné športové doplnky - termoprádlo, rukavice, čiapky, prilby.

Viac info Požičovňa

 

Ďalšie aktivity 

SkiCross  - Fun and Crazy - lyžiarská trať s terénnymi úpravami, skoky, vlny, a klopené zákruty. Vhodná aj pre najmenších lyžiarov.

Jazda ratrakom - Night and Day - skúste popri lyžovaní  aj niečo nové, netradičné. Lyžiarské stredisko Strachan Ski Centrum Vám ponúka zážitkovú jazdu upraveným ratrakom spojenú s malým cateringom v Hoteli Bachledka**** Strachan. Ubytovaní hostia so zľavou 20%