Osvedčenie o kategorizácii
x

Strachan Ski Centrum - Ždiar (965 - 1116 m.n.m.) - Belianske Tatry 

 

Pozývame všetkých vyznávačov zimných športov do Belianskych Tatier, do lyžiarského strediska STRACHAN SKI CENTRUM v Ždiari, priamo pri Wellness Penzióne*** Strachan. Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. 

Na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Úplným začiatočníkom aj Vaším najmenším lyžiarom pomôžu prekonať ťažšie začiatky naši inštruktori. Detičkám do 5 rokov ponúkame lyžovačku úplne zadarmo. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Detský areál s dreveným domčekom a hojdačkami sa už nevie dočkať návštevy Vašich ratolestí. 

Služby strediska - STRACHAN SKI POŽIČOVŇA - komplety lyží a snowbordov značky ROSSIGNOL pre deti aj dospelých. Taktiež si u nás môžete vypožičať detské sánky, klzáky, detské prilby, lyžiarske okuliare, či zakúpiť drobné športové doplnky. 

Vaše odbúrané kalórie vám radi doplníme v našich bufetoch - SKI BUFET a SKI BUFET TERASA . Návštevníkom je k dispozícii blízka štýlová reštaurácia Welness Penziónu*** Strachan so zimnou záhradou, vonkajšou panoramatickou terasou s jedinečným výhľadom na Belianske Tatry a vynikajúcou kuchyňou. 

Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania - po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 12 km.

Do strediska je bezproblémový prístup autom, parkovisko bezplatné.

 

Penzion STRACHAN Mapa....jpg

 

ZJAZDOVÉ TRATE

Lyžiarské stredisko disponuje 7 zjazdovkami s celkovou dĺžkou 4230 m. Všetky trate sú 100% zasnežované. Maximálne prevýšenie 172 m. 

 

Denné lyžovanie

09:00 - 17:00

Večerné lyžovanie

17:00 - 21:00

 

SKI BUS SKI BACHLEDOVA – STRACHAN – premáva denne kyvadlovo

od 8:45 – 16:45

SKIBUS STRACHAN na tel. čísle: 0907 777 404 v čase od 17:00 – 21:00